Komputerowi mistrzowie.de

Cyberbezpieczni  goście z  Gietrzwałdu :)

Tym razem młodzież V LO miała okazję gościć uczniów Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Samulowskiego z Gietrzwałdu.

MY o cyberprzemocy  – czyli kolejne lekcje uczniów V LO

Dnia 9 stycznia 2018r. wybraliśmy się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 30.

„Cyfrowobezpieczne tournée” uczniów V LO  w olsztyńskich podstawówkach - ​​​​​​​Zajęcia w SP 11

20 grudnia odwiedziliśmy Szkołę Podstawowa Nr 11 w Olsztynie. Sprawdzona  ekipa naszych edukatorów (licealiści  z  1B i 1C)  pod czujnym okiem opiekunów przeszkoliła tym razem starszaków - uczniów klas 3 i 4 szkoły podstawowej.

Cyfrowobezpieczne tournée” uczniów V LO  w olsztyńskich podstawówkach - Zajęcia w SP 30

19 grudnia uczniowie klas 1B i 1C naszego liceum po raz kolejny wcielili się w rolę nauczycieli i poprowadzili zajęcia dla młodszych kolegów z klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej Nr 30 w Olsztynie.

Licealiści V LO edukują najmłodszych

W ramach zajęć z innowacji pedagogicznej „Komputerowi mistrzowie.de”  uczniowie klas 1B oraz 1C pod opieką pani Agnieszki Idziaszek i pana Eliasza Rafalskiego przygotowali lekcję dla swoich młodszych kolegów z klasy 2 Szkoły Podstawowej Nr 30  w Olsztynie.

INNOWACJA PEDAGOGICZNA - Komputerowi mistrzowie.de