Wydarzenia 2017/2018

Dobry pomysł  to pierwszy krok do sukcesu

Uczniowie klasy 2G LO wraz z panią Moniką Duddą i panią Joanną Niedzielską, 27 września 2017r. , byli gośćmi Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego.

Ślubowanie klas pierwszych V LO

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, pod koniec września klasy pierwsze składają uroczyste ślubowanie, dzięki któremu w sposób symboliczny i oficjalny młodzież staje się pełnoprawnym uczestnikiem szkolnej społeczności. Taka uroczystość miała miejsce 29 września.

Nasi maturzysci na ODNiS

W ostatnim tygodniu września miały miejsce 15. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki organizowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Koszykarze nie zawodzą :)

24 września 2017r nasi koszykarze z klasy 3cgim. zajęli 3 miejsce w  II Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Kadetów ( rocznik 2002) Warmia Cup.

Gala Sportu Szkolnego

Stowarzyszenie Sportu Szkolnego Juvenia , organizator  sportowej rywalizacji uczniów olsztyńskich szkół na szczeblu regionalnym i krajowym,  23 września 2017r. zorganizowało Galę Sportu Szkolnego.

Jesteśmy bezpieczni

Tradycyjnie, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, aktywnie rusza do pracy szkolne koło PCK.

Panel samorządowy

Dnia 27. 09. 2017r. grupa młodzieży z klas 3A gim., 1E i 2A LO uczestniczyła w panelu samorządowym „Administracja rządowa i samorządowa cz.1”, który odbył się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

OSOBOWOŚCI V LO

Strona internetowa to też "scena medialna" dla prawdziwych szkolnych gwiazd!

OPIEKUNOWIE SU Z MANDATEM ZAUFANIA PO RAZ DRUGI!

22 września 2017r. w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Święto biegaczy w Olsztynie

Niedziela 17 września 2017r. była w Olsztynie świętem biegaczy.

Spotkanie z Panią Ambasador

13 września 2017r. grupa uczniów naszej szkoły miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z ambasadorem  Polski w Kopenhadze- panią Henryką Mościcką – Dendys, zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Nie taki diabeł straszny…..,dzięki   OLSZTYŃSKIEMU  SALONOWI  MATURZYSTÓW

11 września 2017r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w realizowanym w całej Polsce „Salonie Maturzystów”.

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!!!

4 września 2017 roku w auli szkolnej na akademiach inaugurujących nowy rok szkolny spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i absolwenci, wszyscy, którzy tworzą społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie.