Wydarzenia 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 24

Zakończenie roku szkolnego w V LO

Uczniowie z V LO - Mistrzami Olsztyna i Województwa!

Projekty edukacyjne 2014/2015

Zwycięstwo naszej uczennicy w konkursie "MŁODZI BAJKI PISZĄ"

Lekcja prawa z sędzią Anną Marią Wesołowską

Wycieczka do Trójmiasta

Lekkoatletki z V LO - mistrzyniami Olsztyna!

TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR DYREKTORA ZSO NR 7

Matura 2015 - dzień pierwszy

Wycieczka do Berlina

Pożegnanie uczniów klas trzecich 24.04.2015

Pomarańczowe Szeregi - wicemistrzami! 23.04.2015

21.04.2015 Ruszył egzamin gimnazjalny

Spotkanie z filozofem. Strach.

Czym jest strach? Jak sobie radzić ze strachem? Czego się boimy a czego lękamy?  Na te i wiele innych pytań próbowała odpowiedzieć dr Agnieszka Biegalska z Instytutu Filozofii UWM w Olsztynie, inaugurując w piątek 17 kwietnia w auli naszej szkoły cykl wykładów/ warsztatów  pt. „Filozofia – poznać, zrozumieć, pokochać”.

Zwycięstwo drużyny PCK w zawodach "Zatrzymaj czas - pozwól żyć"

Konkurs Piosenki Europejskiej 15.04.2015

8.04.2015 - Dzień Otwarty ZSO Nr 7

Warsztaty z zakresu dziennikarstwa ekologicznego "Młode eko-media". 13.04.2015

Dzień Kultury Europejskiej 20.03.2015

"Kangur" w naszej szkole

Romeo i Julia w nowej odsłonie w wykonaniu szkolnego teatru "De Facto"

Zespół V LO - Mistrzem Olsztyna!

4 marca 2015 w Hali Widowiskowo Sportowej URANIA odbyły się finały rozgrywek 5-tek piłkarskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej

Spotkanie z dietetykiem

Koncert Talentów

Aukcja Świąteczna

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska w Pasłęku" zakończona

Akcja zbierania nakrętek zakończona sukcesem!

Samorząd Uczniowski zakończył akcję zbierania nakrętek dla chorego Szymona.

Wyniki plebiscytu na najciekawszą książkę.

W październiku w bibliotece szkolnej odbył się plebiscyt na najciekawszą książkę.

14.10.2014 - Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2014r.odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Więcej

Wycieczka integracyjna klas pierwszych gimnazjum.

8 października klasy pierwsze gimnazjum bawiły się w Parku Rozrywki Aktywnej „Bartbo”.

Dzień Chłopaka w Gimnazjum

Dzień Chłopca? Ależ oczywiście, że wszystkie Gimnazjalistki pamiętały o swoich Kolegach :)Więcej

Ślubowanie klas pierwszych

26.09.2014 w auli szkolnej odbyła się uroczystość Ślubowania klas pierwszych gimnazjum i liceum.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Pamiętnikowe zapiski Szkoły...Więcej

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Koniec roku 2013/2014 w naszym Zespole Szkół był bez wątpienia wyjątkowy i oryginalny. Klasa II G przygotowała część artystyczną, która wbudziła masę pozytywnych emocji i miejmy nadzieję zapoczątkowała nową tradycję w naszej szkole. Ostatnie przedwakacyjne wydanie: " Dzień Dobry LO V " otworzył koncert zespołu rockowego Krzysztofa Sobieraja i Mateusza Szkody.Więcej

Julian Tuwim 16.06.2014

Sesja naukowo-literacko-artystyczna odbyła się 16.06.2014 w auli szkolnej. Uczniowie przedstawili przygotowane przez siebie referaty o życiu i twórczości wybitnego poety Juliana Tuwima. Sesję urozmaiciły recytacja wybranych wierszy J. Tuwima i prezentacja multimedialna.

Projekty gimnazjalne 4.06.2014

4.06.2014 roku już po raz drugi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali publicznie projekty gimnazjalne. Dzień ten obchodzony jest zawsze uroczyście. Na prezentację zaproszeni są rodzice, opiekunowie projektów i uczniowie klas pierwszych.Więcej

Dzień Kultury Europejskiej 21.03.2014

21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Kultury Europejskiej. Cele konkursu ściśle są związane z imieniem naszej placówki. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum i liceum poszerzają swoją wiedzę na temat państw członkowskich Unii Europejskiej, uczą się tolerancji i szacunku do innych kultur poprzez dokładniejsze i głębsze ich zrozumienie, poznają zasady zdrowego współzawodnictwa, odkrywają w sobie nowe talenty.