Osobowości V LO

Malarka - amatorka

Katarzyna Hain-Lewandowska jest absolwentką V LO. Na UWM zdobyła tytuł magistra na kierunku Zarządzanie. Nie ma wykształcenia plastycznego, jest samoukiem i amatorką.
Maluje, bo lubi, bo sprawia jej to radość i ogromną przyjemność.

Z V LO na Oxford

Adam Kosiorek ma 26 lat. Pracuje naukowo nad sztuczną inteligencją na Uniwersytecie Oksfordzkim .

Piękno niekwestionowane !

Nasza absolwentka Izabella Krzan jest bezdyskusyjnie najpiękniejszą kobietą w Polsce !

Mistrzyni Polski

Drobna, niepozorna, skromna i spokojna.  To prawda o Magdalenie Rutkowskiej, naszej absolwentce, która ukończyła zarówno Gimnazjum Nr 24, jak i V LO.

NIE WSZYSCY DOROŚLI SĄ DZIWNI…

Tym kimś jest pan PIOTR TARGOŃSKI.

„CHŁOPIEC Z PLAKATU”

Jakub Śladowski  (bo o nim mowa), poważnie i bez przesady  może być twarzą naszej szkoły, człowiekiem, który w najlepszy sposób świadczy o tym, co dobrego, mądrego i wartościowego rodzi się z rozwoju ucznia.