PCK

„Pomarańczowe szeregi” za zawodach ARS MED

W niedzielę 21.05.2017 panowała piękna pogoda. Większość młodzieży wypoczywała, ale nie nasza drużyna. Reprezentowaliśmy szkołę w kolejnych w tym sezonie zawodach z pierwszej pomocy, tym razem zorganizowanych przez NZOZ ARS MED

Okręgowe  Mistrzostwa Pierwszej Pomocy – nasi znów na podium!

18 maja 2017 nasza drużyna wystartowała w Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i zajęła zaszczytne II miejsce.

Akcja "Koralik"

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - nasza drużyna na podium!

20 kwietnia 2017 roku nasza szkolna drużyna PCK wzięła udział w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i wywalczyła drugie miejsce.

Rozgrzewka Pomarańczowych Szeregów

30 marca 2017 roku drużyny pierwszej pomocy (gimnazjum i liceum) wzięły gościnny udział w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w IX Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie.

XVI Szkolne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

W piątek 10 lutego odbyły się w naszej szkole XVI Szkolne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy.

AIUTO i Szkolne Koło PCK na zbiórce żywności

W dniach 25-27 listopada młodzież naszej szkoły brała udział w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności w Olsztynie.

Bicie rekordu Guinnessa.

W poniedziałek 17 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie uczniowie wraz z członkami Grupy Pomocy Humanitarnej PCK w Olsztynie przystąpili do bicia zeszłorocznego rekordu w jednoczesnej reanimacji krążeniowo oddechowej.

Bezpieczne wakacje

Nasze koło PCK z opiekunem Panią Beatą Rafalską zadbało o to, żeby przypomnieć wszystkim uczniom o zasadach bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK w Gdańsku

Pomarańczowe szeregi zajęły 5 miejsce na XXIV Krajowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK !

Uruchom serce bliźniemu

"Pomarańczowe szeregi" znowu najlepsze!

Kolejne zwycięstwo ,,Pomarańczowych szeregów"

"Pomarańczowe szeregi" w "Medyku"

Pokazy pierwszej pomocy przez Szkolne Koło PCK

Pomarańczowe Szeregi - wicemistrzami! 23.04.2015

Zwycięstwo drużyny PCK w zawodach "Zatrzymaj czas - pozwól żyć"

PCK

„Mijały lata, dekady, epoki, zmieniały się warunki działania, ale idea czerwonokrzyskiej służby bliźniemu, gdziekolwiek by był, pozostała zawsze młoda, ożywiała serca i umysły.”
A. Pankiewicz, „W służbie bliźniemu”